Szybki kontakt: +48 58 692 04 57 sprzedaz@entra.pl

Drzwi to często wizytówka naszego domu, mieszkania czy pokoju. Ma wpływ na pierwsze wrażenie naszych gości czy nawet nasz osobisty komfort. Źle dobrane mogą całkowicie popsuć wygląd wnętrza, a odpowiednio dopasowane – stać się jego ozdobą i wyróżniającym się elementem. Takie wrażenie z pewnością pomogą odnieść drzwi białe. Ponadczasowe piękno, które nada prawdziwego blasku pomieszczeniom w Twoim domu!

Zazwyczaj białe drzwi kojarzą się nam ze sterylnymi pomieszczeniami, gabinetami lekarskimi czy łazienkami, które urządzone są w jasnych kolorach. Nic bardziej mylnego. Chociaż w wymienionych miejscach rzeczywiście można najczęściej spotkać ten typ drzwi, białe skrzydła drzwiowe z powodzeniem mogą być zastosowane także w innych pomieszczeniach.

Świetnie pasują do popularnego stylu skandynawskiego, który pokochały Polki w całym kraju i zapragnęły umieścić białe drzwi w swoich kuchniach. Biel kojarzy się nam z czystością i nienagannością i nic w tym dziwnego. Białe drzwi podkreślają bowiem schludność i porządek panujący w domu oraz potrafią zdziałać cuda w optycznym postrzeganiu przestrzeni. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że jasne kolory dodają miejsca i złudzenie większego pomieszczenia, niż jest w rzeczywistości. Dlatego drzwi białe wewnętrzne świetnie sprawdzą się w niewielkich kuchniach, łazienkach czy pokoikach, gdzie zależy nam na otrzymaniu takiego złudzenia optycznego.

Białe drzwi są nieodzownym elementem nowoczesnych wnętrz, urządzonych w surowych odcieniach i z zachowaniem stylu minimalistycznego. Będą się świetnie komponować z szarościami, różnymi barwami srebra, jak również i brązami. Dla odważnych osób polecamy połączenie czerwieni na ścianach oraz bieli skrzydeł drzwiowych. Urządzenie pomieszczenia na zasadzie kontrastu sprawi, że nasza przestrzeń będzie niepowtarzalna, ciekawa i urządzona w niebanalny sposób.

Biel to uniwersalny kolor, który pasuje do niemalże każdego pomieszczenia. Rozjaśnia miejsca, które mogą być zbyt ciemne, nadaje blasku niewielkim przestrzeniom, a także wprowadza porządek we wnętrzach, które potrzebują większej przejrzystości. Wykonane z odpowiedniego drewna, przy nałożeniu wysokiej jakości lakierów czy farby są jednocześnie bezpieczne dla zdrowia oraz łatwe w pielęgnacji. Nie musimy obawiać się, że nasze drzwi szybko się zabrudzą i trudno będzie je doczyścić. Mamy gwarancję zawsze pięknego wyglądu.

Pozdrawiamy, Asilo.pl