Szybki kontakt: +48 58 692 04 57 sprzedaz@entra.pl

Własny dom możemy urządzić w najdrobniejszym szczególe, planując wszystkie pomieszczenia, które uznamy za przydatne. Z tej racji wiele osób decyduje się na wyodrębnienie garderoby, najczęściej w postaci niewielkiego pokoju usytuowanego w sąsiedztwie sypialni. Ze względu na to, że jest to osobne pomieszczenie, należy wybrać do niego odpowiednie drzwi wewnętrzne.

Własna garderoba jest marzeniem niemalże każdej kobiety. Miejsce, gdzie możemy trzymać nasze ubrania, buty czy biżuterię. Ponadto garderoba jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie musimy stawiać wielu szaf w obrębie sypialni, przez co zaoszczędzamy znaczną ilość miejsca. Przestrzeń ma znaczenie także przy wyborze drzwi do garderoby. W końcu należy nam się trochę prywatności, gdy się przebieramy bądź szykujemy do wyjścia.

Dobór konkretnego modelu drzwi powinien być podyktowany naszymi osobistymi preferencjami, a także ilością dostępnego miejsca. Jeśli w wejściu do garderoby nie można zamontować skrzydeł drzwiowych ze względu na wąskie przejście, dobrym rozwiązaniem będą drzwi przesuwne. Można je łatwo schować we framudze, jednocześnie oszczędzając miejsce i ułatwiając przejście.

Jednakże nie wszyscy są zwolennikami takiego rozwiązania. Wiele osób woli tradycyjnie otwierane drzwi, które nadają większej elegancji całemu pomieszczeniu. Tutaj mamy duże pole do popisu i możliwość wyboru spośród wielu dostępnych modeli, wzorów czy koloru.

W zależności od stylu wystroju naszych wnętrz możemy zdecydować się na drzwi w wariancie klasycznym, jak i nowoczesnym. Z pewnością egzamin zdadzą drzwi pełne, które są najpopularniejszym typem wybieranym przez klientów. Zapewniają maksymalny poziom prywatności, jednocześnie posiadając znaczące walory estetyczne.

Takie drzwi można dopasować niemalże do każdego wnętrza. W tym celu najlepiej sprawdzają się drzwi ukryte, które możemy pomalować na dowolny kolor, dobrać każdy wzór i dopasować do wystroju ścian konkretnego pomieszczenia. Dzięki temu nadajemy całości niepowtarzalny charakter, a ponadto kamuflujemy wejście dla osób, które nie muszą wiedzieć o istnieniu kolejnego pomieszczenia.

Jeśli zdecydowaliśmy się na nowoczesny styl, ciekawym rozwiązaniem będą także drzwi szklane. Nadadzą zarówno garderobie, jak i sypialni swoistego charakteru oraz będą idealnie pasować do zimnych kolorów, szarości i metalowych szczegółów.

Pozdrawiamy, Asilo.pl